Account Executive

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów  w agencji reklamowej, promocyjnej lub eventowej (degustacje, animacje sprzedaży, samplingi, promocje konsumenckie)
  • umiejętność zarządzania czasem własnym i podległego zespołu
  • doskonałe zdolności analityczne
  • samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu
  • swoboda w przygotowywaniu prezentacji oraz ofert cenowych
  • kreatywność
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe i samodzielne prowadzenie projektów promocyjnych
  • kosztorysowanie akcji promocyjnych
  • zarządzanie budżetami projektów
  • raportowanie i podstawowa analityka danych
  • współpraca z podwykonawcami

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w zaangażowanym zespole
  • bardzo dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • możliwość pogłębiania doświadczenia w pracy o ciekawe projekty
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Formularz

Career PL
Przeciągnij plik tutaj lub kliknij, aby załadować Wybierz plik
Maksymalny rozmiar pliku: 10MB