Zostań częścią naszego zespołu

Specjalista ds. HR

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność, analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów, nastawienie na rozwój i naukę.
  • Pozytywna energia, pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Dobra i efektywna organizacja pracy.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Dobra znajomość obsługi komputera w szczególności programów z pakietu Office.
  • Biegłe poruszanie się i korzystanie z możliwości mediów społecznościowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie i rekrutacja nowych pracowników, z wykorzystaniem portali pracy oraz portali społecznościowych.
  • Opracowywanie, aktualizowanie i rozwój procesów rekrutacji dla poszczególnych stanowisk pracy.
  • Działania promujące Pracodawcę w Internecie, w tym w sieciach społecznościowych.
  • Uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych i okresowych na prośbę przełożonych i w zakresie przez nich ustalonym.
  • Analiza rynku pracy.
  • Zarządzanie ogłoszeniami rekrutacyjnymi.
  • Monitorowanie opinii opublikowanych w Internecie na temat firmy jako Pracodawcy.
  • Współpraca z kierownikami innych działów.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • samodzielność w działaniu
  • benefity pracownicze