Aktywacje konsumenckie i promocje

Tutaj odbywa się prawdziwa aktywacja klienta.

Specjalizujemy się w przestrzeni sklepowej, ale też lubimy wyzwania na zewnątrz. Nasze możliwości są nieograniczone

Chętnie wymyślimy dla Ciebie oryginalne promocje lub zaproponujemy znane narzędzia, które sprawdzają się bardzo dobrze. Posiadamy rozwiązania zarówno do zastosowania w sklepie, jak i na zewnątrz. Każdą kampanię aktywizacyjną dopasowujemy tak, aby na koniec z dumą zaprezentować wyniki. Nasze hostessy i promotorzy są przeszkoleni nie tylko pod konkretne wydarzenie i promocje produktu, ale przechodzą system regularnych szkoleń przez cały rok, aby być na bieżąco i podążać za klientem.

Degustacje prezentacyjne i samplingi

To najlepsza motywacja do zakupu i aktywizacji klienta. Hostessy aktywnie zwracają się do kupujących i przekazują informacje o zaletach promowanych produktów. Rozprowadzają próbki lub organizują degustacje. W ten sposób często zaczyna się prawdziwa relacja klient-marka.

Ambasadorzy marki

Stała współpraca, w której hostessy rzeczywiście reprezentują markę, są intensywnie i dogłębnie szkolone z wiedzy o produktach i korzyściach, przynosi najlepsze efekty. Brand ambasadorzy aktywnie komunikują się z przedstawicielami handlowymi klienta.

Konkursy konsumenckie

Opracowujemy koncepcję kreatywną i mechanizm aktywacji. W zależności od skali, wykorzystujemy następujące kanały komunikacji: SMS, nośniki reklamowe w sieci sprzedaży, stoiska i ekspozytory, SMM - media społecznościowe. Następnie organizujemy wręczenie oraz merytoryczną i techniczną obsługę nagród.

Loterie

Loteria to potężne narzędzie, które przyciąga uwagę konsumenta i zachęca do powtórnych zakupów. Organizujemy promocje prezentowe, losowania nagród, korzystamy ze zdrapek - opcji jest wiele. Oczywiście zapewnione są wszystkie niezbędne materiały, obsługa prawna, sprzęt i personel.

Buy&Get

To sprawdzona forma aktywizacji sprzedaży. Z powodzeniem realizujemy kampanie „Buy&Get”, w ramach których oferujemy opracowanie koncepcji kreatywnej, obsługę przez profesjonalne hostessy, zapewniamy pełne raportowanie i najlepsze wyniki na koniec projektu.

Satysfakcja klienta

Jesteśmy wyjątkowi w tym, co robimy i w jaki sposób docieramy do Twoich klientów. Efektywnie wykorzystujemy Twój budżet oraz oszczędzamy Twój czas. Naszym celem jest dynamiczna obsługa z nastawieniem na maksymalną efektywność sprzedaży. Na końcu zawsze widzimy zadowolonego klienta. Rzetelnie i praktycznie podchodzimy do realizacji projektu, ale też pamiętamy o wywoływaniu silnych pozytywnych emocji.

Marketing sensoryczny

Narzędzia, jakie stosujemy to jedne z niewielu narzędzi marketingowych na rynku, które przemawiają do wszystkich 5 zmysłów klienta.W nich upatrujemy wielką moc, możliwości i wpływ na zachowania kupujących. Wówczas łatwiej o relacje, udane aktywacje i sprzedaż, która opiera się na pozytywnych wrażeniach. Powierz swój produkt w nasze doświadczone ręce.

Tak nas widzą klienci

Napisz do nas, a zobaczysz, że mamy ciekawe rozwiązanie dla Twojego produktu.