Media w punkcie sprzedaży - POS

Nasze nośniki reklamowe oddziałują na klienta w najważniejszym miejscu - w miejscu sprzedaży.

ponad 75% decyzji zakupowych podejmowanych jest w miejscu sprzedaży

Doświadczenie zdobywamy od ponad 25 lat. Rekomendujemy najlepsze rozwiązania dla danej marki i produktu, które skutecznie aktywują klienta. Zaprojektujemy odpowiednie nośniki, dobierzemy BTL mix, a także zaproponujemy lokalizacje. Twoje produkty będą odpowiednio wyeksponowane i lepiej widoczne.

70 rodzajów nośników

Z naszego interaktywnego portfolio, możesz wybrać spośród ponad 70 rodzajów nośników reklamowych, w tym cyfrowych mediów reklamowych. Dzięki naszym propozycjom, klienci zawsze zauważą Twój produkt bezpośrednio w miejscu, w którym mogą go kupić.

Projekt i produkcja

Możemy również w kreatywny sposób zmienić dowolnie wybrane media, materiały POS, według Twoich wytycznych. Posiadamy szeroki wybór nośników reklamowych i dostępnych technologii.

Instalacja i deinstalacja

Zapewniamy na czas wysokiej jakości usługi montażowe na terenie całej Polski, jak również późniejszą deinstalację i transport do wybranej lokalizacji.

Nadzór

Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania do raportowania, które pozwala nam w 100% nadzorować kampanię. Raport końcowy jest dostępny w ciągu 24 godzin od zakończenia kampanii.

Galeria zdjęć bezpośrednio ze strefy sprzedaży

Zapewnij sobie doskonałą widoczność w miejscu sprzedaży