Digital signage

Poprzez światło i dźwięk jesteśmy w stanie dostrzec więcej niż inni.

W świecie cyfrowym, w komunikacji on-line - jesteśmy niezawodnym partnerem

Dobra widoczność

Cyfrowe ekrany i panele zapewniają doskonałą widoczność w przestrzeni POS. Są interaktywne i tym samym przewyższają statyczne, niepodświetlane nośniki.

Skuteczne narzędzie marketingowe

Dzięki dużej elastyczności wyświetlanych treści, łatwemu zarządzaniu z jednego miejsca oraz dużej widoczności w miejscach, w których znajdują się klienci, digital signage jest bardzo skutecznym narzędziem komunikacji marketingowej. Zmiany w wyświetlanych treściach następują niemal natychmiast.

Zaawansowany CMS

Interfejs CMS, dzięki któremu z jednego miejsca możesz zarządzać i kontrolować treści na wszystkich swoich urządzeniach. Możesz też oczywiście pozostawić nam zarządzanie treścią.

Treści niestandardowe

Zaprojektujemy i wyprodukujemy treści na Twoje panele LED lub LCD według Twoich wytycznych. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz nieruchomego obrazu, animacji czy wideo.

Nieograniczone możliwości zastosowania

Posiadamy wiele technologii ekranów LCD i LED. Zapewniamy reklamę Twojej marki. Możemy też uruchomić kampanię edukacyjną bądź wizerunkową. Za pomocą ekranów LCD możesz również poinformować klientów o nowym produkcie. Przykładem takiej kampanii są monitory LED w sieci aptek Dr Max.

Galeria zdjęć - sprawdź!

Prześcignij swoją konkurencję. Wejdź ze swoją marką głębiej w świat cyfrowy. Zaangażuj się w przyszłość swojej marki i skorzystaj z naszej technologii cyfrowej.