Zapewniamy świadomy, regularny zakup Twojego produktu.

Budujemy świadomość Twojej marki - od jednego woblera po kampanie wielowymiarowe

Zoptymalizowana kampania i kompleksowe rozwiązania BTL = oszczędność czasu i pieniędzy

Przygotujemy i wdrożymy promocję w skali lokalnej dla konkretnej grupy. Tak jak zadbamy o kompleksowość kampanii o większym zasięgu, skierowanej do milionów odbiorców. Posiadamy unikalne portfolio narzędzi marketingowych - media mix oraz usług marketingowych, które efektywnie łączymy ze sobą.

1

Kreujemy emocje

Budujemy relacje, pozyskujemy odbiorców i wzbudzamy zaufanie. Stawiamy na doświadczenie marki, dzięki czemu aktywujemy sprzedaż. Wspieramy brand w świecie rzeczywistym oraz w przestrzeni cyfrowej. Łączymy różne kanały i narzędzia tworząc spójną całość.

2

Celujemy w POS

Point-Of-Sale to już nie tylko skuteczne narzędzia wykorzystywane w sieciach handlowych. Materiały POS pełnią istotną rolę w sprzedaży w ogóle. Dlatego też stanowią ważną część naszej oferty. Jednocześnie koncentrujemy się również na cyfrowych mediach reklamowych oraz reklamie na monitorach, jak też na reklamie zewnętrznej, outdoorowej. Zawsze wybieramy najbardziej odpowiednie rozwiązania pod konkretny produkt i grupę docelową.

3

Wzmocnimy Twoją markę

Zwiększymy widoczność Twojej marki i umożliwimy interakcje społeczne. Dzięki influencerom możemy wzbudzić zainteresowanie wizytą na wydarzeniu lub polecić zakup online. Wykorzystując potencjał reklamy in-store, aktywujemy zakupy.

4

Gwarantujemy wydajność

Zawsze znajdziemy inteligentne i optymalne rozwiązanie b2b dające wymierne korzyści. Zaopiekujemy się Twoim brandem od początku do końca, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz czas, a my zwiększymy produktywność i zminimalizujemy koszty. Będziemy mogli też niezwłocznie reagować na zmiany i nowe wytyczne.

5

Skuteczna aktywacja

Zwiększymy sprzedaż, wykorzystamy takie techniki sprzedaży, które wzbudzą chęć zakupu jak np. sprzedaż krzyżowa. Wesprzemy pozyskiwanie nowych klientów, zaktywizujemy już istniejących. Sukcesywnie zwiększymy świadomość marki i pomożemy zbudować dobre relacje z klientem.

Nasze usługi

Nasz wypracowany BTL MIX (Online-to-Offline) działa niezawodnie i pomaga osiągnąć optymalne wyniki. Wzbudzamy zainteresowanie i pozytywne emocje, aktywujemy sprzedaż. Wypróbuj jedną usługę, narzędzie lub skorzystaj z pełnego wahlarza naszych rozwiązań Online-to-Offline, dostosowanych wyłącznie do Twojego produktu lub usługi.

Możesz wypróbować każdą z naszych usług osobno, ale to kompilacja różnych narzędzi daje najlepsze rezultaty.

Chętnie pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie bezpośrednio dla Twojej marki lub konkretnego produktu.