Influencer marketing i media społecznościowe

U nas to nie tylko zdjęcia z Twoim produktem na Instagramie lub jeden post tygodniowo na Facebooku!

know-how, którego nie doświadczysz nigdzie indziej

Nie sposób tu opisać wszystkich naszych możliwości, dlatego też zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Już na pierwszym spotkaniu zaskoczą Cię przykłady tego co robimy. Chwalimy się, bo nasze kampanie są nietuzinkowe i jesteśmy z nich bardzo dumni. Nie zwlekaj - umów spotkanie!

1

Dobierzemy influencerów

Dobierzemy najbardziej odpowiednich instagramowych influencerów poprzez szczegółową analizę. Zweryfikujemy ich odbiorców z Twoją grupą docelową, liczbą wyświetleń, zainteresowaniem, zasięgiem i ceną.

2

Szczegółowy scenariusz

Dobierzemy kreację i ustalimy, jak będzie wyglądać promocja i jak będzie realizowana. Zdjęcie z Twoim produktem podczas wycieczki w Karkonosze to dla nas za mało. Pokażemy, co więcej można zrobić.

3

Wszystko zależy od nas

Kompleksowo zadbamy o współpracę z influencerami - rekrutację, briefing, koordynację rozmów i spotkań, dostarczenie niezbędnego materiału, plan publikacji i zespół wdrożeniowy - zapewniamy komplet.

4

Ocena

Oczywiście sprawdzimy całość i otrzymasz raport końcowy. Proste.

NIE LEKCEWAŻ NARZĘDZI OFFLINE ORAZ NIE PRZECENIAJ DZIAŁAŃ ONLINE.

Wisienką na torcie może być połączenie influencerów z kampaniami offline takimi jak media in-store, aktywacjami dzięki hostessom czy np. eventem przygodowym, gdzie zbieramy również inne ciekawe treści na portale społecznościowe. Planujemy to jako jedno wielkie wydarzenie, które przyniesie wyjątkowe rezultaty. Wszystko w POS Media pod jednym dachem.

Media społecznościowe też są przydatne

Zadbamy również o Twoje konto na Facebooku, Instagramie, czy TikToku. Przygotujemy reklamę w wybranych sieciach społecznościowych. Do tej części przygotujemy również coś niestandardowego. Wpisy ze zdjęciem produktów i informacją, że są świetne, nie wzbudzą już dziś dużego zainteresowania, nawet jeśli sprzedajesz zegarek z fontanną. Ale wymyślimy to tak, aby Twoi klienci naprawdę się tym cieszyli, lubili i dzielili się informacją o Twoim produkcie.

Tworzymy

Wywołujemy pozytywne emocje. Tworzymy relacje, pozyskujemy odbiorców i zaufanie. Zwiększamy świadomość marki zarówno w przestrzeni cyfrowej jak i w świecie rzeczywistym.

Określamy cel

Koncentrujemy się na otoczeniu, jako kluczowym czynniku mającym wpływ na sprzedaż. Stawiamy na nowoczesne technologie i sprzedaż wielokanałową. Grupy docelowe dobieramy pod kątem marki.

Wzmacniamy

Wzmacniamy widoczność brandu oraz wywołujemy interakcje w świecie wirtualnym. Dzięki influencerom zachęcamy między innymi do osobistej wizyty w sklepie, czy polecamy zakupy online na mniej znanych platformach z dużym potencjałem.

Sprzedajemy

Mamy realny wpływ na sprzedaż Twoich produktów. Wiemy jak pozyskiwać nowych klientów i w jaki sposób utrzymać dotychczasowych. Potrafimy przekształcić potencjalnych klientów w lojalnych partnerów.

Od online do offline

Łączymy zaawansowany influencer marketing z tradycyjnym wsparciem w sieciach handlowych. Nasz zespół kreatywny przygotuje koncepcję kampanii, która zapewni wielokanałową komunikację Twojej marki w mediach społecznościowych oraz w przestrzeni sklepowej - in-store. Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu możesz dotrzeć do każdej grupy wiekowej lub tylko do bardzo konkretnej grupy klientów.

Influencer marketing

Świadczymy rzetelne usługi influencer marketingu. Dzięki naszym narzędziom znajdziemy influencerów, którzy najlepiej wypromują Twoją markę i produkty w mediach społecznościowych. Posiadamy własną metodologię weryfikacji influencerów i ich wpływu, którą rozwijamy i optymalizujemy od 2020 roku. Z przyjemnością przedstawimy Ci realne wyniki na osobistym spotkaniu.

Zarządzanie mediami społecznościowymi

Zarządzanie portalami społecznościowymi: Facebook, Instagram, TikTok. Stworzymy precyzyjną strategię komunikacji, szczegółowy plan. Nasi graficy przygotują atrakcyjną grafikę i copywriterów. Cały zespół zajmie się tworzeniem opowiadań, filmów, konkursów. To wzbudzi zainteresowanie i chęć użytkowników do śledzenia i udostępniania Twoich treści.

Galeria zrealizowanych kampanii

Umów się z nami na spotkanie. Pokażemy różne możliwości. Zaproponujemy kampanię pilotażową z akceptowalnym budżetem.