KOMUNIKACJA IN-STORE

WPŁYW NA ZACHOWANIA KUPUJĄCYCH

POS Media świadczy szeroki zakres usług wspierających sprzedaż. Nasza oferta obejmuje działania reklamowe i promocyjne w sklepach, gdzie podejmowanych jest ponad 80% decyzji zakupowych, jak i poza nimi. Pomagamy docierać do potencjalnych konsumentów, kształtować ich upodobania, potrzeby oraz budować pozytywny stosunek do marek, by w konsekwencji zwiększyć sprzedaż produktów.

Doskonale wiemy, że efektywność miejsca sprzedaży, czyli punkt styku konsumenta z produktem, weryfikuje jakość wszystkich prac związanych z wprowadzeniem go na rynek. Komunikacja wokół produktu oraz jego pozycja na półce odgrywają równie wielką wagę w efektywności sprzedażowej, jak najbardziej kreatywna reklama. Nasze doświadczenie pokazuje, że właściwie zastosowane rozwiązania mogą spowodować nawet kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży.

ROZWIĄZANIA STOSOWANE W SKLEPACH

Nasi klienci mają do dyspozycji szeroki wybór tradycyjnych i innowacyjnych nośników reklamowych o potwierdzonej przez nas skuteczności. Kreatywnie wykorzystywane towarzyszą od momentu wjazdu na parking, przy przekraczaniu progu sklepu, podczas całych zakupów aż po płatność przy kasie. Celem oferowanych przez nas rozwiązań jest zainteresowanie klientów produktem, pokierowanie ich w odpowiednio wyróżnione miejsce jego położenia, ułatwienie wyboru i w efekcie skłonienie do zakupu. To dzięki właściwie zrealizowanej kampanii in store „odwiedzający” stają się „kupującymi”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, ciągle rozwijamy i unowocześniamy swoje usługi. Proponujemy rozwiązania wykorzystujące nowe technologie, w tym m.in. oświetlenie LED, ruch czy zapach. Dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych klientów, projektując unikalne nośniki dla danego produktu lub marki, z uwzględnieniem specyfiki danego sklepu czy sieci handlowej.

Zobacz wybrane realizacje