PROMOCJE

Organizujemy akcje promocyjne w dużych sieciach handlowych oraz mniejszych punktach sprzedaży w całej Polsce. W swojej ofercie mamy animacje, konkursy konsumenckie, działania ambientowe, samplingi i degustacje oraz badania opinii i preferencji konsumenckich z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

Oprócz standardowych działań w sklepach zapewniamy również kompleksową organizację dużych wydarzeń specjalnych w ramach szeroko rozumianego field marketingu – w tym imprez otwarciowych, akcji okolicznościowych i tematycznych, zabaw dla dzieci oraz eventów w przestrzeni miejskiej. Zapewniamy rekrutację i profesjonalne szkolenie personelu, kreację i produkcję materiałów promocyjnych, logistykę, koordynację i kontrolę prac nad projektem oraz analizę przeprowadzonych działań.

Posiadamy unikalny system rezerwacji field marketingu, który umożliwia nam rezerwację promocji z udziałem hostess, wydarzeń i pokazów w sklepach, zapewniając widoczne korzyści zarówno dla właścicieli sklepów, jak i reklamodawców.

Dzięki naszemu systemowi możemy:

  • realizować jednocześnie w tym samym sklepie kampanie promocyjne produktów niekonkurujących ze sobą
  • poprawić efektywność prowadzonych kampanii w wyniku ich większej widoczności dla kupujących
  • usprawnić działania, zapewniając jeden punkt kontaktu dla wszystkich ww. aktywności

ZOBACZ WYBRANE KAMPANIE